Biz Kimiz?

Şirketimiz; bilişim teknolojileri, ağ çözümleri, logo yazılım ve entegrasyon çözümleri, danışmanlık hizmetleri, e-ticaret web çözümleri,raporlama ve iş zekası çözümleri alanında hizmet vermek amacıyla genç bir girişimci tarafından kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bu yana, gelişen teknolojiyi de arkamıza alarak, bulunduğumuz alanda lider konuma gelme yolunda hızla ilerlemenin ve siz değerli müşterilerimizin katma değerleriyle bu hedefimize emin adımlarla yürümenin gururunu yaşıyoruz.

Amacımız; genç, dinamik ve profesyonel kadromuzla sektörde ilk tercih edilen markalar arasında yer alabilmektir.
Bu amaç doğrultusunda, yaptığımız her projede, öncelilikli hedefimiz; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve geride övgüyle bahsedilen silinmez izler bırakabilmektir.

Yapılan her yeni çalışma bizim için yep yeni bir heyecan olduğu gibi, bu bizimle birlikte müşterilerimiz içinde yeni bir heyecan haline gelmektedir.


Serap Topçu

Kurucu

Logo ürünleri ve yazılım hakkında
senelerdir biriken tecrübe ile
size destek veren
Pares Bilişim'in kurucusu.

Gürkan Topçu

Yazılım Uzmanı

Yazılım ve tasarım konusunda uzmanYeteneklerimiz

İyi Olduğumuz Konular

Üretim

E-Devlet

Yazılım

B2B

Muhasebe

ve Daha Fazlası

Kısaca “Sorun sizden,çözüm bizden!”

Yazılım 90%
Çözüm 90%
Destek 100%

Neden Biz?

Çünkü müşterilerimizi anlamak, ihtiyaçlarını öngörmek ve bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak için önce kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyor, onun gibi düşünmeye çalışıyoruz.

Çünkü “yapamayız” mantığı ile değil “nasıl yardım edebiliriz” mantığı ile hizmet veriyoruz. Karşımızdakini dikkatle dinleyip, istediğini, ihtiyacını en hızlı nasıl yerine getirebiliriz diye çaba gösteriyoruz.

Çünkü yaptığımız her işte basit ve anlaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizi gösterişle değil, yaptığımız işin doğruluğu ve kalitesi ile etkilemeyi tercih ediyoruz.

Çünkü uzun süreli, her iki tarafın da kazandığı ilişkilerin güvenle oluşturulabileceğini biliyoruz. Güçlü sermayemiz ve dünyaya açık işletme anlayışımız ile tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman kazandıran, onların yüzünü güldüren bir marka olmak için çalışıyoruz.


68
Tamamlanan Proje
7
Yıllık Tecrübe